У Чехії заборонили "каву з собою": Для декого можуть зробити виключення

У Чехії заборонили
Міністр з питань торгівлі Карел Гавлічек сказав, що продавати каву або чай "з собою" можна, якщо клієнт віднесе напій в сумці в офіс чи додому.

У переглянутих коронавірусних правилах про продаж напоїв у ресторанах і їх подачу уряд Чехії заборонив "каву з собою". Про це повідомляють з посиланням на Aktualne.

Об этом сообщает Русский слон

Всі напої клієнт повинен споживати безпосередньо в закладі, де він їх купив. У постанові уряду сказано, що напої, що подаються або виготовляються на місці, споживати "поза межами приміщення" забороняється.

Міністр охорони здоров’я Ян Блатни заявив: метою регулювання є не допустити, щоб люди ходили по вулицях або різдвяних ярмарках з напоями чи з їжею.

"Це не помилка. Мета полягає в тому, щоб не ходити по різдвяних ярмарках і вулицях з чашками і їжею", — сказав він журналістам.

За словами міністра, цей захід не поширюється на продажі через вікно автомобіля. Міністр з питань торгівлі Карел Гавлічек додав плутанини щодо нових правил. Він сказав, що продавати каву або чай "з собою" можна, якщо клієнт віднесе напій в сумці в офіс чи додому.

У четвер уряд Чехії помилково заборонив підприємствам громадського харчування продавати всі напої у пляшках та напої на місці для негайного споживання. За даними Міністерства внутрішніх справ, це була "друкарська помилка", яку вже виправлено.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/u-chekhii-zaboronyly-kavu-z-soboiu-dlia-dekoho-mozhut-zrobyty-vykliuchennia-356014.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Предвыборная суета в запорожском политическом террариуме

Следующий материал

Верховный суд США отказал генпрокурору Техаса в иске об отмене результатов выборов президента

Коментарии (0)