Вчені виявили останки істоти, що жила 55 млн років тому, і відновили її зовнішність: фото

Вчені виявили останки істоти, що жила 55 млн років тому, і відновили її зовнішність: фото

Вчені з Університету Джона Хопкінса виявили останки дивної істоти в Індії, яка жила близько 55 мільйонів років тому. Ймовірно, саме від неї пішли копитні тварини, такі як коні і носороги.

Об этом сообщает База компромата


Про це розповідає Mail Online.


Тварина, яку назвали камбайтерій (Cambaytherium), була розміром з вівцю і виглядала як помісь свині і собаки. Вона є прямим предком особливої групи копитних ссавців, званих периссодактилями, в яку входили носороги і тапіри.Периссодактилі, також відомі як однопалі копитні, мали п’ять пальців на ногах і раптово з’явилися через 10 мільйонів років після загибелі динозаврів.


Провідний автор дослідження професор Кен Роуз зазначив, що географічне джерело видів-попередників копитних ссавців досі залишало загадкою.


Знахідка є кульмінацією 15-річної роботи міжнародної групи дослідників, в ході якої була зібрана повна анатомія скелета камбайтерія з більш ніж 350 скам’янілостей, виявлених по всій Індії.Це відкриття дає уявлення про те, як міг би виглядати загальний предок всіх периссодактилей. Це був хороший бігун. Порівнюючи його кістки з багатьма іншими живими і мертвими ссавцями, вчені встановили, що камбайтерій був більш примітивним, ніж будь-який відомий периссодактіль.Камбайтерій, вперше описаний в 2005 році, є найбільш примітивним представником вимерлої групи, яка виокремилася незадовго до еволюції периссодактилей. Результати підтверджують теорію, вперше запропоновану 30 років тому, про те, що походження коней можна простежити до Індії під час її дрейфу на північ з Мадагаскару.


Перші коні були менше за собаку і поступово розселилися по інших континентах, включаючи Європу і США, коли Індія вторглася в Азію.


Як повідомляв "Апостроф", раніше вчені прийшли до висновку, що вид креветок з п’ятьма очима, які плавали в океанах Землі півмільярда років тому, може бути "відсутньою ланкою" в еволюції членистоногих.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/science/2020-11-10/uchenyie-obnarujili-ostanki-suschestva-jivshego-55-mln-let-nazad-i-vosstanovili-ego-vneshnost-foto/214393”

Автор:
Предыдущий материал

Вредные суеверия, от которых давно пора избавиться

Следующий материал

Премьер-министр Армении Никол Пашинян сообщил о краже из своих аппартаментов

Коментарии (0)