Старт опалювального сезону в 24 містах під загрозою через борги виробників тепла

Старт опалювального сезону в 24 містах під загрозою через борги виробників тепла

Виробники тепла в 24 населених пунктах України досі мають критичні борги за газ, що ставить під загрозу старт опалювального сезону для їхніх клієнтів.

Об этом сообщает Компромат вики

Про це пише “Фактор” з посиланням на “Нафтогаз”.

Зазначається, що за тиждень ще 10 підприємств ТКЕ встигли підготуватися до опалювального сезону, кількість критичних боржників знизилася з 47 до 38.

“13 областей України вже увійшли або починають опалювальний сезон – в них немає жодного міста, де виробник тепла має критичну заборгованість”, – йдеться в повідомленні.

Водночас в компанії підкреслили, що, крім столиці, боржники також залишаються в Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Київській, Луганській, Одеській, Полтавській, Харківській, Херсонській, Черкаській та Чернівецькій областях.

“Нафтогаз закликає засновників відповідних підприємств ТКЕ, серед яких більшість – місцеві органи самоврядування, вирішити проблему і захистити жителів.

Компанія завчасно публікує перелік критичних боржників, щоб жителі кожної області могли перевірити, чи входить до нього місцеве (регіональне) підприємство ТКЕ, а засновники таких підприємств могли запобігти розвитку проблеми.

“Йдеться про виконання обов’язкових умов постачання газу, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року №867”, – наголосили в позиції “Нафтогазу”.Джерело статті: “https://factor-news.info/start-opalyuvalnogo-sezonu-v-24-mistah-pid-zagrozoyu-cherez-borgy-vyrobnykiv-tepla/”

Автор:
Предыдущий материал

«Фонтанка»: петербургские чиновники занизили смертность от COVID-19 в 7 раз

Следующий материал

Агент НАБУ Шевченко: Домашние адреса 47 депутатов-авторов представления в КСУ будут опубликованы, охота на агентуру ФСБ открыта

Коментарии (0)