У школах «помаранчевих» зон педагогам рекомендовано носити захисні щитки

У школах «помаранчевих» зон педагогам рекомендовано носити захисні щитки
Педагогам шкіл, які потрапили до «помаранчевої» зони, рекомендовано носити багаторазові захисні щитки під час уроків — У школах «помаранчевих» зон педагогам рекомендовано носити захисні щитки
Педагогам шкіл, які потрапили до «помаранчевої» зони, рекомендовано носити багаторазові захисні щитки під час уроків


У Міносвіти нагадують про важливість дотримання основних правил безпечного навчання в умовах карантину

Об этом сообщает Russiangate


У школах, які потрапили до «помаранчевих» зон епідемічної небезпеки, навчання продовжується у звичному режимі, а педагогам рекомендовано носити багаторазові захисні щитки під час уроків.


Про це повідомляє Міністерство освіти і науки у Facebook.


«В Україні побільшало «помаранчевих» зон. У школах, які потрапили до них, освітній процес продовжується у звичному режимі», – йдеться в повідомленні.


У Міносвіти нагадують про важливість дотримання основних правил безпечного навчання в умовах карантину.


Зокрема, тримати руки в чистоті – регулярно мити їх з милом або обробляти антисептиком. Також – дотримуватися дистанції, коли це можливо, користуватися розміткою для безпечного пересування по закладу, використовувати маски/респіратори, коли це необхідно.


У відомстві звертають увагу, що учні 5-11 класів можуть бути без маски на уроках, а в приміщеннях школи повинні носити її. Водночас учням 1-4 класів дозволено пересуватися приміщеннями закладу освіти без маски.


«Педагогам шкіл, які потрапили до «помаранчевої» зони, рекомендовано носити багаторазові захисні щитки під час уроків. Використовувати і дезінфікувати щитки слід згідно з інструкцією виробника», – йдеться у повідомленні Міносвіти.


Напередодні повідомлялося, що попри віднесення Києва до «помаранчевої» зони епідеміологічної небезпеки, школи продовжують працювати у визначеному форматі і за розробленими регламентами.


Як відомо, з 14 вересня в Україні діє новий поділ на карантинні зони.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/science/u-shkolah-pomaranchevih-zon-pedagogam-rekomendovano-nositi-zahisni-shchitki-705416.html”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Позбавили громадянства

Следующий материал

Окупанти на Донбасі за минулу добу тричі порушили "тишу"

Коментарии (0)