Новостворене міністерство захисту довкілля очолив Роман Абрамовський

Новостворене міністерство захисту довкілля очолив Роман Абрамовський
Новостворене міністерство захисту довкілля очолив Роман Абрамовський

Верховна Рада під час засідання 19 червня призначила міністром захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовського, який досі був заступником очільника об’єднаного Міністерства енергетики та захисту довкілля. За відповідне рішення проголосували 264 депутатів.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Хто такий Роман Абрамовський

Роман Абрамовський народився 5 жовтня 1973 року у Росії, наступного року його родина переїхала до Києва. У 1990 році він закінчив Суворівське училище Києва. З 1992 року пішов у бізнес, а вищу освіту отримав у 2006 році – закінчив Київський національний університет внутрішніх справ.

У 2013-2014 роках працював помічником депутата від «Партії регіонів» відомого бізнесмена з Донбасу Олександра Бобкова. У 2015 році кілька місяців був заступником міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

У 2019 році став заступником міністра енергетики та захисту навколишнього середовища. Також раніше обіймав посади генерального директора ПрАТ «Укрстальконструкція» і першого заступника голови правління ПАТ ЄМЗ «Металіст». Зараз його родина володіє низкою бізнесів.

Як інформував ZAXID.NET, Кабінет міністрів 27 травня вирішив знову розділити Міністерство енергетики та захисту довкілля: його реорганізували в Міненерго, а Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів мають утворити впродовж року. Очільницею Міненерго лишилася Ольга Буславець.

Міністерство енергетики та захисту довкілля утворили 2019 року, реорганізувавши Міністерство охорони навколишнього природного середовища та приєднавши до нього Міністерство енергетики та вугільної промисловості. В уряді Олексія Гончарука його очолював Олексій Оржель, а після призначення прем’єр-міністром Дениса Шмигаля в. о. міністра енергетики став Віталій Шубін. З 16 квітня 2020 року в. о. міністра є Ольга Буславець.


Джерело статті: “https://zaxid.net/roman_abramovskiy_ocholiv_ministerstvo_zahistu_dovkillya_n1503852”

Автор:
Предыдущий материал

Жителю Забайкалья грозит пожизненный срок за разбой и убийство в пекарне

Следующий материал

Семья погибшего в ДТП не приняла извинения Ефремова

Коментарии (0)