Черговий "ніж у спину": Болгарії відмовляється від російського бензину

Черговий

Влада Болгарії має намір витіснити бензин з Росії і створити державну нафтову компанію. Про це повідомив глава міністерства економіки країни Еміль Караніколов, повідомляють з посиланням на SeeNews.

Об этом сообщает Устав Груп

5 червня болгарський парламент затвердив внесення поправок до закону про паливні резерви, які дозволяють створити в країні національну нафтову компанію. Планується, що вона буде контролювати АЗС в Болгарії.

За словами Караніколова, завдяки складам на митниці, у незалежних виробників бензину з’явиться можливість заходити до країни.

“В результаті у нас буде більше своїх автозаправок”, – запевнив міністр.

При цьому доступ до митним резервуарів зможуть отримувати й іноземні компанії. Основною метою нової структури стане закупівля нафти і нафтопродуктів для поповнення резервів Болгарії. На даний момент серед лідерів на болгарському ринку АЗС російська приватна компанія “Лукойл”.

Нагадаємо, в кінці квітня українські компанії «Західна нафтогазова компанія» і «Євростандарт» вперше за 4 роки знову імпортували з Росії автомобільний бензин.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/ecomomic/cherhovyi-nizh-u-spynu-bolharii-vidmovliaietsia-vid-rosiiskoho-benzynu-330965.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Беринчик отказался отвечать на вопрос о правительстве Украины, испугавшись мести в "ЛНР"

Следующий материал

’’Правда - единственное надежное оружие в гибридной войне’’: Порошенко поздравил журналистов с праздником

Коментарии (0)