Міноборони РФ повідомило, що начебто повертає в казарми частину підрозділів двох військових округівПідрозділи Західного та Південного військових округів Росії у вівторок починають повернення з навчань до пунктів базування залізницею та автомобільним транспортом.

Об этом сообщает Москов пост


Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на офіційного представника Міноборони РФ Ігоря Конашенкова.

«Підрозділи Південного та Західного військових округів, які виконали завдання, вже розпочали завантаження на залізничний та автомобільний транспорт і сьогодні почнуть рух у свої військові гарнізони. Окремі підрозділи здійснять марші своїм ходом у складі військових колон», — сказав Конашенков.

Він уточнив, що російські військові продовжують навчання на низці напрямків. «У Збройних Силах РФ продовжується комплекс масштабних заходів оперативної підготовки військ та сил. У них беруть участь практично всі військові округи, флоти та ВДВ», — зазначив представник Міноборони РФ.

Серед маневрів, що тривають, він назвав навчання "Союзна рішучість" (10-20 лютого), в ході яких війська Східного військового округу і ВДВ Росії взаємодіють з білоруськими збройними силами.

«В оперативно-важливих районах Світового океану та акваторіях морів, що прилягають до території Росії, проводиться серія військово-морських навчань, в яких задіяні надводні кораблі, підводні човни та морська авіація», — сказав Конашенков, ймовірно маючи на увазі, у тому числі , і російські навчання в акваторії Чорного та Азовського морів (13-19 лютого).

Як повідомлялося, Росія продовжує накопичувати військові підрозділи на тимчасово окупованих територіях України та навколо кордонів. Ці військові приготування Кремль намагається використовувати для прямого шантажу США та НАТО, яким висуває ультиматум з вимогою гарантувати нерозширення НАТО на схід та відмову країн Альянсу від своєї політики безпеки. У разі відмови Заходу пристати на такі російські «пропозиції», кремлівська влада публічно загрожує застосувати заходи «військового та військово-технічного характеру».

«Аргумент»


Источник: ВЧК-ОГПУ