НАШІ ГРОШІ – «Онур» за 90 мільйонів влаштує кільцеву розв’язку на вулиці ШевченкаЛКП «Львівавтодор» 16 січня за результатами тендеру замовив ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» реконструкцію вулиці Тараса Шевченка у Шевченківському районі Львова за 89,62 млн₴ Про це повідомляється у системі «Прозорро».До листопада реконструюють ділянку вулиці Тараса Шевченка від вулиці Залізничної до вулиці Левандівської з організацією кільцевого руху по цих вулицях. Зокрема йдеться про реконструкцію проїжджої частини, трамвайних колій, контактної мережі, велодоріжок, тротуарів, світлофорів, освітлення, мереж каналізації, водо- та електропостачання тощо.


За даними міськради, тут влаштують кільцеву розв’язку для зменшення затримок руху.


Підсумкова відомість ресурсів і кошториси не оприлюднені, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та устаткування з ринковими цінами на предмет можливого завищення.


Ціна угоди на 5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 94,56 млн₴


Єдиним конкурентом було ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» Василя Хаврака, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.


ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» (Київ): засновниками є громадяни Туреччини Онур та Іхсан Четінджевіз, а також львів’янин Олег Фаріон.


За вартістю отриманих від українських замовників дорожніх підрядів, турецький «Onur» і український «Онур» зайняли відповідно друге і третє місця у Топ-10 за 2018 рік.


Джерело статті: “http://nashigroshi.org/2020/01/22/onur-za-90-mil-yoniv-vlashtuie-kil-tsevu-rozv-iazku-na-vulytsi-shevchenka/”