Кулеба нагадав ООН, як Росія хотіла використати COVID для послаблення санкцій




Кулеба нагадав ООН, як Росія хотіла використати COVID для послаблення санкцій

Про це він сказав у п’ятницю, під час виступу на спеціальній сесії Генасамблеї ООН.

Об этом сообщает Незыгарь


«На жаль, у процесі формування нашої спільної реакції на COVID-19 а також наслідків (пандемії – ред.), ми не змогли уникнути відвертих маніпуляцій. У той час, коли світ як ніколи потребував єдності, невелика група країн вирішила безвідповідально скористатися ситуацією та спробувати реалізувати власні вузькі політичні інтереси та корисливі цілі», – заявив міністр.


Нагадаємо, у квітні цього року Росія запропонувала проєкт резолюції Генасамблеї ООН, який мав на меті послабити санкційний режим. Коли документ був заблокований, РФ винесла на затвердження ще одну версію з відредагованим текстом, однак з тією ж маніпулятивною сутністю. Україна не могла підтримати таку резолюцію й перервала так звану «процедуру умовчання», заблокувавши російську ініціативу.


Під час виступу в п’ятницю на ГА ООН, Кулеба заявив: «Ми впевнені, що такі маніпулятивні спроби можуть лише зашкодити важливій роботі, яку ми намагаємось зробити для зміцнення глобальної взаємодії в боротьбі з COVID-19».


Міністр також зауважив, що Україна закликає всі країни працювати разом для ефективної боротьби зі спільним викликом.




«Ми не повинні дозволяти використовувати скрутне становище в корисливих цілях або для дешевого популізму. Лише об’єднаними та відповідальними зусиллями можна подолати всі виклики, що стоять перед людством», – підкреслив глава МЗС України.


Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1163851-kuleba_nagadav_oon_jak_rosija_hotila_vikoristati_covid_dlja_poslablennja_sanktsij”