Протягом трьох місяців кількість безробітних в Україні зменшилася на 30 тис. осіб – Марченко

Марченко: За липень серпень пішла динаміка щодо скорочення безробіття

Порівняно із червнем кількість безробітних в Україні зменшилася на 30 тис. осіб. Про це в інтерв’ю "Економічній правді" повідомив міністр фінансів України Сергій Марченко.

Об этом сообщает Незыгарь

"Безробіття порівняно із червнем зменшилося десь на 30 тис. осіб. У прем’єра [України Дениса Шмигаля] була нарада, він озвучував ці цифри. За липень – серпень пішла динаміка щодо скорочення безробіття. Фактично почалася ще в липні. Зараз уже є очевидний тренд", – зазначив міністр.

Він також запевнив, що у фонді з боротьби з COVID-19 досить коштів для виплати допомоги з безробіття.

"У нас же "локдауна" немає. По безробіттю коштів достатньо до кінця року. По частковому безробіттю – якщо бізнес працює, то кому тоді ми платимо? І ця сума по частковому безробіттю зараз уже зменшується. Якщо в липні ми виходили на мільярд на місяць – мільярд із чимось, то зараз у нас суми зменшуються. Коштів буде достатньо", – додав Марченко.

Кабмін України 22 квітня встановив допомогу із часткового безробіття на період карантину, по отримання виплат українці могли звертатися до центрів зайнятості.

За даними Державного центру зайнятості станом на 31 серпня, за період карантину в Україні зареєстровано понад 477 тис. безробітних.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/za-tri-misjatsi-kilkist-bezrobitnih-v-ukrajini-zmenshilasja-na-30-tis-osib-marchenko-1518594.html”