Чому в Національному музеї замовчують українську історію?

Директор Національного музею історії України Федір Андрощук:"Національний музей історії не є і ніколи не буде музеєм однієї нації" Так доктор історичних наук Федір Андрощук відреагував на нашу публікацію "Тисячолітній меч і українська мова. Що про це розповідають в музеї історії України". Наша відповідь пану директору на Музейному порталі http://prostir.museum/ua/post/43059… "...

І головне. У своїй відповіді пан Андрощук запевнив, що «Національний музей історії України не є і ніколи не буде музеєм історії однієї нації». Завдяки такому поясненню ми нарешті зрозуміли чому впродовж півторагодинної екскурсії на тему «Східні слов’яни. Держава Русь» ми слухали про різні цивілізації та народи, які жили на наших землях. Але так і не почули про те, що тисячолітня традиція державотворення України почалася з княжої України-Русі – наймогутнішої держави європейського середньовіччя. І що творцем цієї держави був український етнос. Чи можете назвати приклади подібного у музеях будь-якої іншої держави світу? Українські платники податків, за кошти яких фінансується діяльність Музею історії, насамперед і поза сумнівом потребують історії своєї нації і своєї держави.

Об этом сообщает Moscow Post

Особливо сьогодні, коли Росія веде війну не лише проти Української держави. Але і проти української ідентичності.

Ірина КОСТЕНКО


Джерело статті: “https://siver.com.ua/news/chomu_v_nacionalnomu_muzeji_zamovchujut_ukrajinsku_istoriju/2020-09-15-26800”