В Офісі президента повідомили деталі переговорів Єрмака з послами країн "Великої сімки"

последние новости в Украине останні новини в Україні


Керівник Офісу президента Андрій Єрмак минулого понеділка, 14 вересня, провів зустріч з послами країн G7, де повідомив про переговори в Берліні між радниками лідерів "нормандської четвірки", на яких також був присутній представник ОБСЄ. Також Єрмак подякував учасникам зустрічі за надану підтримку Україні в досягненні миру на Донбасі.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби ОПУ 14 вересня. Повідомляється, що під час зустрічі керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що в Берліні учасники переговорів досягли домовленостей про проведення найближчим часом наступної зустрічі радників лідерів країн — учасниць нормандського формату.

Єрмак зазначив, що Україна пропонує чіткий план дій для досягнення миру з конкретними датами виконання всіх домовленостей, які були зафіксовані під час останньої зустрічі лідерів нормандського формату в Парижі. Також він зазначив, що буде посилена комунікація з громадянами України для донесення до їх відома переговорних процесів у ТКГ.

В Офісі президента також повідомили, що в зустрічі з послами країн "Великої сімки" також взяли участь українські високопосадовці. Так, у зустрічі взяли участь: віцепрем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, міністр оборони Андрій Таран, перший заступник секретаря РНБО Руслан Демченко і представник України в робочій підгрупі з політичних питань ТКГ, народний депутат Андрій Костін.

Раніше Андрій Єрмак під час інтерв’ю на ТБ повідомив, що на переговорах у Берліні радники лідерів "нормандської четвірки" обговорили доступ представників Червоного Хреста на територію Донбасу, зайняту терористами. Така необхідність, за його словами, виникла для здійснення обміну полоненими.

Також раніше Єрмак прокоментував берлінську зустріч радників лідерів "нормандської четвірки", на якій обговорювалася ускладнена ситуацію в Донецькому регіоні. За його словами, формат останніх переговорів отримав деякий апгрейд за рахунок участі в них представників ОБСЄ.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/v-ofisi-prezidenta-povidomili-detali-peregovoriv-ermaka-z-poslami-krain-velikoi-simki”