Обікрав дитину: у Тернополі школяр катався на чужому велосипеді

Хочеш їздити на велосипеді – добре дбай про його безпеку! Саме таку пораду слід запам’ятати всім велолюбителям, бо ж, незважаючи на тисячі застережень, люди нехтують елементарними правилами.

Об этом сообщает RuGateЗ заявою про крадіжку до тернопільських поліцейських звернулася мешканка обласного центру. Жінка розповіла, що у її доньки викрали велосипед. Транспорт неповнолітня власниця залишила без будь-яких захисних кріплень біля магазину.


Оперативно-пошуковими заходами правоохоронці розшукали злодія, а з ним і велосипед. Як з’ясувалося, крадієм виявився неповнолітній, мешканець обласного центру 2006 року народження. Хлопчина гуляв містом, помітив велосипед без нагляду, сів на нього і поїхав. Школяр катався на чужому транпорті, доки його не спинили правоохоронці. Необдуманий протиправний вчинок обернувся відкриттям кримінального провадження згідно статті 185 ККУ – крадіжка.


Вкотре нагадуємо: не залишайте без нагляду, ще й без захисного тросу свій велотранспорт навіть на власному подвір’ї. Вкрасти його справа декількох хвилин – сів і поїхав. Наголошуйте про такі правила й дітям, адже велосипеди, покинуті неповнолітніми у дворі чи біля торгових закладів, часто стають легкою здобиччю велозлодія.


Джерело статті: “https://galas.te.ua/2020/08/обіав-дитину-шкляр-гуляв-тернопол/”