В Австрії готують собак для виявлення за запахом хворих із COVID-19

До проєкту залучили бельгійську вівчарку

В Австрії проводять підготовку собак до виявлення за запахом носіїв коронавірусної інфекції. Про це 19 липня повідомив сайт міністерства оборони країни.

Об этом сообщает RuGate

Проєкт має назву COVID-19 Sniffer Dog, він на етапі випробувань.

"Окрім собак, які виявляють наркотики, і собак, які виявляють боєприпаси, у майбутньому будуть і собаки, які виявляють коронавірус. Мета в майбутньому полягає в тому, щоб відстежити захворювання у людей із коронарною хворобою, навіть якщо у тих, хто нею вражений, немає жодних ознак", – йдеться в повідомленні.

Випробування за участю бельгійської вівчарки проводять у військовому собачому центрі в Кайзерштайнбрухе на сході країни.

Міністерка оборони Австрії Клаудія Таннер зазначила, що випробування покажуть, чи стане невід’ємною частиною собачого центру підготовка тварин саме для пошуків людей із COVID-19.

В оборонному відомстві зазначили, що тестування завершать наприкінці липня, після чого розпочнеться етап оцінювання результатів.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Станом на 19 липня в усьому світі коронавірусом заразилося понад 14 млн людей (в Австрії – майже 20 тис.), повідомляє Університет Джонса Гопкінса, який відстежує поширення захворювання. Жертвами COVID-19 стало у світі понад 602 тис. осіб, в Австрії – 711.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-v-avstriji-gotujut-sobak-dlja-vijavlennja-po-zapahu-hvorih-z-covid-19-1510014.html”