Повені в Україні: МЗС просить допомоги у Євросоюзу й НАТО

МЗС

МЗС звернулося до держав-партнерів та штаб-квартир міжнародних організацій з проханням про допомогу у подоланні наслідків природного лиха в західних областях України. Окремі звернення спрямовані др Євросоюзу та Північноатлантичного альянсу.

Об этом сообщает Устинов троллит


Про це повідомляє пресслужба МЗС.


“Представництво України при ЄС та Місія України при НАТО звернулися до інституцій ЄС та структур Альянсу, аби активувати Механізм цивільного захисту ЄС та залучити Євроатлантичний центр НАТО з реагування на катастрофи природного і техногенного характеру”, – поінформував міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.


МЗС розраховує на підтримку партнерами зусиль уряду України із захисту життя і здоров’я громадян, об’єктів критичної інфраструктури, зменшення негативного впливу природного лиха на господарську діяльність.


У міністерстві нагадали, що до Івано-Франківської області направлено додаткові підрозділи МВС, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій з відповідною технікою, а Кабінет міністрів України розглядає можливість виділення додаткових ресурсів на подолання наслідків повеней із Державного резервного фонду.


Нагадаємо, ІНФОРМАТОР писав, що у Сербії через повені оголосили надзвичайний стан у 20 округах, є загиблі й зниклі.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/poveni-v-ukraini-mzs-prosyt-dopomohy-u-yevrosoiuzu-y-nato/”