У Швеції та Іспанії заявили про рекордний спад COVID-19

В Іспанії та Швеції 31 травня та 1 червня вперше, починаючи з початку березня і 13 березня відповідно, не зафіксовано жодної смерті від коронавірусу.

Об этом сообщает Слон РУ

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як пише New Europe, іще в останній тиждень травня в Швеції було зафіксовано найбільшу кількість смертей від COVID-19 у Європі на душу населення за семиденний період – 4 300 осіб. Це в чотири рази більше, ніж в інших країнах Північної Європи. Майже половина названих летальних випадків трапилася в будинках для людей похилого віку.

Коронавірус

Коронавірус

Що стосується Іспанії, то вона не так давно входила в трійку світових лідерів за захворюваністю та смертністю від небезпечної хвороби. За даними Worldometers, всього з початку епідемії в країні померли 27 127 осіб.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • загалом у світі станом на 1 червня коронавірусною інфекцією захворіли понад 6,2 млн осіб. З них майже 375 тисяч померли, однак понад 2,8 млн змогли вилікуватися.


  • Нагадаємо, у Всесвітній організації охорони здоров’я попередили, що зараз світ перебуває в середині першої хвилі COVID-19, під час якої може відбутися другий пік захворюваності.


Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/u-shvetsii-ta-ispanii-zayavili-pro-rekordnij-spad-covid-19.htm”