Вбивство Шеремета: підозрюваним дозволили ознайомитися з матеріалами справи

Підозрюваним у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко, Андрію Антоненку та Яні Дугарь надали доступ до матеріалів досудового розслідування і дозволили з ними ознайомитися.

Об этом сообщает Устинов троллит

Як повідомили в Національній поліції, адвокати можуть ознайомитися з матеріалами в робочі дні як у головному слідчому управлінні Нацполіції, так і спільно з підозрюваними в ізоляторі тимчасового утримання ГУ НП в Києві.

Старший слідчий з особливо важливих справ Нацполіції Василь Бирк зазначив, що мова йде про 38 томів матеріалів досудового розслідування.

Ще понад 200 томів справи стосуються "встановлення інших фігурантів, організаторів і замовників цього злочину". Усього досудове розслідування тривало 1402 дні.

Павло Шеремет. Ілюстрація

Павло Шеремет. Ілюстрація

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Журналіст Павло Шеремет був убитий 20 липня 2016 року в центрі Києва. Машину, в якій він перебував, підірвали за допомогою вибухового пристрою з дистанційним управлінням.


  • 12 грудня 2019 року поліція назвала підозрюваних в організації вбивства Шеремета.


  • Підозру за статтею 115 (Умисне вбивство) було висунуто музикантові, волонтеру і бійцю АТО Андрію Антоненку (Riffmaster), а також волонтерці й дитячій кардіохірургині Юлії Кузьменко. Волонтерку й військову медсестру Яну Дугарь запідозрили в тому, що перед убивством Шеремета вона проводила "розвідку", фотографуючи камери відеоспостереження недалеко від місця злочину.


  • Учасники АТО Інна Грищенко ("Пума") і її чоловік Владислав ("Буча") були затримані в іншій справі, але також є фігурантами розслідування вбивства Шеремета.


  • Генеральний прокурор України (на той час) Руслан Рябошапка заявив, що для передачі справи в суд необхідно зібрати додаткові докази.


  • Він 2 березня визнав, що у справі Шеремета все ще немає нової інформації. Розслідування фактично зупинилося.


  • Офіс генерального прокурора продовжив терміни досудового розслідування у справі вбивства журналіста іще на два місяці – до 12 червня.


  • 21 травня з’явилась інформація, що підозрюваним у справі про вбивство Шеремета – Кузьменко, Антоненку та Дугарь – змінили підозри.


  • В кінці травня суд продовжив арешт Юлії Кузьменко та Андрію Антоненку до кінця липня, а Яні Дугарь призначили заставу.


Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Вбивство Павла Шеремета" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/vbivstvo-sheremeta-pidozryuvanim-dozvolili-oznajomitisya-z-materialami-spravi.htm”