Кампанія Байдена скасувала файндрейзинговий вечір з колишнім прокурором Мюллера – WSJ


Кампанія ключового кандидата в президенти США від Демократичної партії Джо Байдена скасувала плани щодо збору коштів на чолі з Ендрю Вейсманном. Він є колишнім ключовим прокурором спеціальної групи прокурорів Роберта Мюллера, який був громовідводом серед прихильників президента Трампа під час розслідування втручання Росії у президентські вибори 2016 року, повідомляє газета Wall Street Journal.

Об этом сообщает Устав

Фандрейзинговий захід, запланований на 2 червня, було оголошено як "бесіда біля каміна" з Вейсманом, який пішов з команди Мюллера торік.

Зараз він працює над книгою про його роль у розслідуванні.

Збір коштів скасували незабаром після анонсу заходу наприкінці минулого тижня, але не раніше, ніж він привернув широку увагу засобів масової інформації, зазначає WSJ.

Відзначимо, що колишній віцепрезидент США Джо Байден на загальнонаціональному рівні впевнено випереджає президента США Дональда Трампа.

Нагадаємо, що Байден пообіцяв вибрати жінку в напарники по виборах, яка зможе стати віцепрезиденткою у разі його перемоги. Елізабет Уоррен, Тулсі Габбард, Гретхен Уїтмер, Емі Клобушар і навіть Мішель Обама в списку тих, кого Байден міг би вибрати своїм напарником в ролі потенційної віцепрезидентки США. Однак американські медіа раніше писали, що Мішель Обама не хоче бути віцепрезиденткою США.

Раніше Байден розкрив багато секрети пошуку кандидатури на пост віцепрезидента США. Колишній віцепрезидент вже порушив багато керівних принципів, які використовувалися колишніми кандидатами під час пошуків.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/kampaniya-baydena-skasuvala-fayndreyzingoviy-vechir-z-kolishnim-prokurorom-myullera-wsj-349353_.html”