Які області в Україні не готові до ослаблення карантину: повний список

У п’ятницю, 22 травня, в Міністерстві охорони здоров’я України заявили про неготовність деяких областей до переходу до умов адаптивного карантину.

Об этом сообщает Москов постскриптум


Список областей з оцінкою їх готовності опублікувала прес-служба Міністерства охорони здоров’я.


Судячи з опублікованих даних, не готові до ослаблення карантину, зокрема, в столиці України, де показник інцидентності становить 15,6 нових хворих на 100 000 населення за останні 7 днів. У Волинській області цей показник ще вищий — 15,81.


Крім того, з різних причин не готові до ослаблення карантину в Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Київській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Хмельницькій та Чернівецькій областях. Загалом в Україні в МОЗ вважають неготовими до введення адаптивних умов 11 областей і місто Київ.Перейти до умов адаптативного карантину зможуть жителі Вінницької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Черкаської та Чернігівської областей.


Як повідомляв "Апостроф", станом на ранок, 22 травня, в Україні 20 148 осіб заразилися коронавірусом.


За даними Міністерства охорони здоров’я, від коронавірусу на цей час померло 588 осіб, з них 28 медиків. Серед померлих від коронавірусу переважають особи у віці від 50 років..


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-05-22/kakie-oblasti-v-ukraine-ne-gotovyi-k-oslableniyu-karantina-polnyiy-spisok/197948”